BAFTA 2017

Arrival wins a BAFTA for Sound

20. února 2017 v 21:47 | Zaretka
Jak již bylo řečeno, film Příchozí získal pouze jednu cenu na Baftách. Tentokrát vám sem přidávám video, ve kterém můžete vidět, jak Sylvain Bellemare, Claude La Haye a Bernard Gariépy Strobl převzali cenu za Nejlepší zvuk. Ve videu dále s nimi pokračuje kratičký rozhovor.

Pre BAFTA party - photos

19. února 2017 v 18:18 | Zaretka
Amy Adams, stejně jako ostatní nominovaní, se zúčastnila tzv. předpárty před vyhlášením cen Bafta. Amy zvolila bílé krajkované šaty s černým zdobením, které mohou připomínat námořnický styl. Jako obuv zvolila černé páskové boty na vysokém podatku, které se skvěle hodily k jejímu společenskému psaníčku. Mně se tento outfit osobně moc líbí a Amy neskutečně sluší.

© zimbio.com


EE British Academy Film Awards - photos

17. února 2017 v 18:08 | Zaretka
Krásný den! Další článek se opět týká cen Bafta. Tentokrát přidávám fotografie s Amy. Některé fotky už jste viděli a podle vašich komentářů vás Amyin outfit, stejně jako mě, příliš nenadchl. Doufám, že na Oscary zvolí Amy lepší šaty.

© zimbio.com

BAFTA 2017 - výsledky

16. února 2017 v 19:58 | Zaretka
Na začátek bych si chtěla omluvit za jistou nečinnost na blogu, ale řešila jsem (a ještě řeším) nějaké osobní problémy. Ale o tom tenhle článek není. Jak víte v neděli proběhl 70. ročník předávání filmových cen BAFTA. Amy Adams byla nominovaná jako nejlepší herečka v hlavní roli za film Příchozí. Pro nikoho asi není velkým překvapením, že ocenění si neodnesla, protože cenu opět získala Emma Stone za film La La Land. Na Baftách nedošlo k žádnýmm překvapivým výsledkům a myslím, že většina lidí očekávala, že výsledky budou vypadat takto. Smutné ale je, že Příchozí proměnili pouze jednu nominaci ve vítězství, a to měli celkem 9 nominací. Podobně na tom byla i Noční zvířata, která cenu nezískala žádnou a také měla 9 nominací. V celém článku najdete výsledky cen.

 
 

Reklama