Oscars 2017

2017 Vanity Fair Oscar Party

3. března 2017 v 21:29 | Zaretka
Amy Adams se samořejmě zúčastnila i párty, která se vždy koná po udílení cen. Na fotkách jí můžete vidět s jejím manželem Darrenem. Je zajímavé, že Amy má stejné šaty jako na cereminiál a že se nepřevlíkla.
© zimbio.com

89th Annual Academy Awards - Backstage

1. března 2017 v 19:28 | Zaretka
Přidávám úžasné fotky z backstage, kde se Amy Adams sešla s Benem Affleckem a Mattem Damonem. Vypadá to, že všichni byli ze setkání nadšení.
© zimbio.com

89th Annual Academy Awards - Show

28. února 2017 v 20:28 | Zaretka
Jak už jsem psala v předchozím článku. Amy Adams předávala cenu za Nejlepší adaptovaný scénář, který získal film Moonlight. Amy měl krásné zlaté šaty. Nejspíše to bude hitem sezóny, protože většina hereček měla svůj oděv laděný do této barvy. Amyiny šaty se mi moc líbily, i když nejsem milovnice těchto velkých výstřihů. Jsem také moc ráda, že Amy měla tentokrát rozpuštěné vlasy.
© zimbio.com

Pre-Oscars Party (2017)

27. února 2017 v 19:38 | Zaretka
Den před předávání Oscarů se Amy zúčastnila před-Oscarovské akce. Na fotkách jí můžete vidět s Chrisem Evansem, Kate McKinnon, Jeffrey Katzenberge a Meryl Streep. Amy na sobě měla bílé šaty s volánky, které doplnila zlatým páskem, který skvěle sladila s kabelkou a boty.

Oscary 2017 - výsledky

27. února 2017 v 3:12 | Zaretka
animace: © http://ronniethebakerstreetgirl.tumblr.com

Krásný ráno všem, v tomto článku vám budu průběžně aktualizovat ocenění. Pokud tento článek budete číst ráno, tak se vám možná bude zdát trochu zmatený, protože poustpně doplňuji věci, které by vás mohli v souvislosti s Amy a Oscary zajímat.

Oscary se nesou v protitrumpovském duchu, což se dalao čekat. Nejúžasnější bylo, když moderátor označil ironicky Meryl Streep jako průměrnou herečku, jak to na twitteru zveřejnil Donald Trump. Aleteď zpátky k cenám. Tak jak vidíte, prozatím mi první tip nevyšel, nicméně mám za Oscara pro Mahershala Aliho radost. A Příchozí mají prvního Oscara za střih zvuku, přičemž Sylvain Bellemare řekl při děkovné řeči, že Amy je úžasný člověk. Trochu mě znepokojilo, že Amy zatím není nikdy vidět. Druhý tip mi vyšel a Viole Davis gratuluji. Taky vás vždycky tak dojme, když ukazují, kdo nás opustil? Nejvíce překvapivé pro mě byla smrt Carrie Fisher, protože to byla moje velmi oblíbená herečka.
Ale teď se můžeme radovat, Amy uvadí kategorii Adaptovaný scénář. Na sobě má zlaté šaty s výstřihem, který jí velmi sluší. Tak režiséra jsem taky tipla. Napětí pokračuje. A Casey má Oscara, tak to asi čekal každý. Ale jsem moc ráda, že Emma Stone Oscara získala, určitě si ho zaslouží amoc se mi líbila její řeč. A jdeme na poslední kategorii - Nejlepší film! La La Land! Anebo všechno je jinak? Moonlight. Na Oscarech se stal omyl s obálky. Jako diváka mě to velmi zaskočilo, když navíc děkují prodocenti La La Landu a pak se oznámilo, že se stala chyba. Uvažovala jsem, jestli to není naschvál, ale zase si myslím, že tohle by přece filmu La La Land neudělali. Nicméně vítězům gratuluji! Koukali jste také? Jaké jsou vaše pocity?

Oscar 2017

26. února 2017 v 21:58 | Zaretka
Většina z vás, stejně jako já, napjatě očekává druhou hodinu ranní, abychom mohli napjatě sledovat Oscarové klání. Tento rok jsem se snažila vidět co nejvíce filmů, co to šlo, protože přeci jenom je to mnohem větší zážitek. Z filmů na Oscary nominované mě nejvíce nadchli Příchozí, La La Land, Místo u moře a Skrytá čísla.
Příchozí je jeden z nejlepších sci-fi filmů, který jsem kdy viděla a v tomto filmu má můj neskonalý obdiv Amy, která dokázala celý film utáhnout, proto je mi o to více líto, že nominaci nezískala. Na La La Landu jsem byla v kině, a jelikož miluji muzikály, tak jsem si film hned zamilovala. Moc se mi líbil konec a režisér se přesně trefil do mého filmového vkusu, takže doufám, že si nějaké ceny odnese. Místo u moře bylo opravdu depresivní drama a člověka to donutilo zamyslet se nad mnoho věcmi v životě. Zvláště bych zde zdůraznila výkona Caseyho Aflfeca, který si Oscara podle mě zaslouží. Na Skyrtá čísla mě přivedla moje sestra a jsem jí moc vděčná, protože to je úžasný film, který mi velmi připomněl Černobílý svět.
89th Annual Academy Awards - Rehearsals

26. února 2017 v 13:38 | Zaretka
Amy Adams už pilně trénuje na dnešní předávání Oscarů. Takže je oficiálně potvrzené, že se na Amy můžeme na Oscarech těšit. Nejvýraznější na celém outfitu jsou společenské boty na hodně vysokém podpatku, které se mi nesmírně líbí a obdivuji Amy, že se na nich udrží, a dokonace i na nich dokáže chodit.
© zimbio.com

Oscars 2017 - oficial Trailer

26. ledna 2017 v 17:48 | Zaretka
Dnešní článek se opět nese v duchu Oscarů. V oficiální traileru můžete vidět i Amy Adams. Oscarový večer proběhne 26. února 2016.
 
 

Reklama