SAG

SAG-Aftra Foundation

11. února 2017 v 11:08 | Zaretka
Amy Adams ještě před vyhlášením výsledků SAG byla pozvaná jako jedna z nominovaných k rozhovoru, který trochu připomíná tiskovou konferenci. Mluvila tam hlavně o filmu Příchozí, za který byla nominována, ale několik vět padlo i o filmu Noční zvířata. Tady vám přináším fotky z této akce, i když trochu opožděně.

© amyadamsfan.com

SAG Awards 2017 - video

9. února 2017 v 9:18 | Zaretka
Krásný večer, o Amy je teď novinek porměrně dost, takže některé články mi dlouhou dobu stojí v rozepsaných, jako třeba tenhle. V tomto videu můžete vidět vítěznou řeč Emmy Stone, která cenu SAG získala. V svém projevu mluví i o svých hereckých kolegyní, takže Amy Adams můžete v tomto videu zahlídnout poměrně často. Emmě Stone k další ceně moc gratuluji.

The 23rd Screen Actors Guild Awards

30. ledna 2017 v 18:48 | Zaretka
Nejprve bych se chtěla omluvit za svou víkednou neaktivitu, kterou snad brzy doženu, ale teď zpátky k článku. Dne 29. ledna 2017 se konalo předávání cen SAG, kde byla nominováná i Amy Adams jako nejlepší herečka v hlavní roli za film Příchozí. Cenu bohužel opět nezískala, ale odnesla si jí zaslouženě Emma Stone. Amy Adams měla nádherné černé šaty, které doplnila výraznými šperky. Na fotkách jí mužete vidět samozřejmě se svým manželem, dále s Meryl Streep (zvláště sedmá fotka je úžasná), Ryanem Goslingem a Emmou Stone.


© zimbio.com

 
 

Reklama